Plačiaformatė spauda

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose teikiame plačiaformatė spaudos paslaugas. Teikiame spalvoto ir nespalvoto kopijavimo bei spausdinimo paslaugas, skenuojame, karpome ir lankstome.


Plačiaformatė spauda verslui

Įmonėms pasirašiusioms sutartis, priklausomai nuo planuojamų atlikti paslaugų kiekio, taikome nuolaidas. Pagal susitarimą galime pasiimti Jūsų pageidaujamą skenuoti ar kopijuoti medžiagą, atlikus darbus pristatyti Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Alytuje arba kitu nurodytu adresu.

Taip pat spausdiname Roll-Up, Pop-Up stendus, plakatus tinkančius vidaus arba lauko sąlygoms, gaminame lipdukus.

Spaudą iki 62 cm pločio galime celofanuoti (laminuoti) blizgiu arba matiniu 25-32 mic storio laminatu. Celofanavimo/laminavimo paslauga atliekama Copy1 parduotuvėje Daukanto g. 8, Kaunas.

Dėl reklaminių produktų gamybos, sutarčių pasirašymo spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo darbams kreiptis  el. paštu info@copy1.lt

Daugiau informacijos apie plačiaformatės spaudos galimybes verslui čia.


Plačiaformatės spaudos galimybės

Dažniausiai dideliais formatais nespalvotai skanuojame, spausdiname ir kopijuojame brėžinius, shemas, techninius dokumentus bei kitą klientų pageidaujamą medžiagą.

Spalvotai spausdiname brėžinius, shemas, techninius dokumentus, plakatus ir kitą reklaminę informacinę medžiagą. Spalvotai didelio formato dukumentus spausdiname ant 90g/m2, 120 g/m2, 170 g/m2 190 g/m2 arba 240 g/m2 foto satin (blizgaus) popieriaus ir PMO lipnios matinės vinilinės plėvelės, medvilnėnės ir sintetinės drobės, roll-up ir pop-up medžiagų.


Užsakymus priimame šiose Copy1 tinklo parduotuvėse:

Kiekvienos Copy1 parduotuvės plačiaformatės spaudos polapyje yra išvardinta kokios paslaugos yra teikiamos, koks popieriaus asortimentas yra kiekvienoje parduotuvėje.

Nedidelius užsakymus atliekame iškarto, didesnius - pagal susitarimą.